یک استارتاپ امنیتی اسرائیلی خدماتی را ارائه می دهد که سطحی حفاظتی برابر با توان شرکت های بزرگ فراهم می آورد.
به گزارش سایت خبری تخصصی امنیت آی تی، استارتاپ امنیت سایبری اسرائیلی ساینت (Cynet)، توسعه دهنده ی بستری برای حفاظت، مقابله، شناسایی و ترمیم تهدیدات و حملات سایبری، در شبکه های داخلی سازمان ها، به تازگی بودجه ی آن افزایش داشته است. مقامات این شرکت اعلام کردند در دور دوم سرمایه گذاری، شرکای آنها مانند «Norwest Venture Partners» و کرامر (Shlomo Kramer) بودجه ی این استارت را به ۱۳ میلیون دلار افزازیش دادند. این مسئله باعث می شود تا آنها بتوانند با سرعت بیشتری به رشد خود ادامه داده و کسب و کارهایی با هر اندازه را تحت پوشش خود قرار بدهند.

کرامر، کارآفرین اسرائیلی توضیح داد، ساینت راه حلی را به بازار عرضه می کند که کسب و کارهایی خواهان حفاظت از شبکه ی داخلی خود هستند، زمین بازی درست را نشان می دهد. برای نخستین بار هر شرکتی، با هر اندازه، بودجه یا منابع محدود می تواند امنیتی برابر با سازمان های بزرگ به دست آورد. بستر Cynet 360 باعث صرفه جویی در زمان، نیروی انسانی، منابع مالی خواهد شد.

ساینت در سال ۲۰۱۵ و در تلاآویو تاسیس شد. این شرکت بستری نرم افزاری را ارائه می دهد که در مدت کمتر از ۲ ساعت قابلیت نصب در شبکه ی سازمان ها را دارد. به علاوه کارشناسان این استارتاپ نیز به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی تهدیدات و پشتیبانی از مشتریان هستند.

نظر شما!!