شرکت الیکسار تصاویر جدیدی از محافظ نمایشگر سه مدل آیفون ۲۰۱۸ اپل منتشر کرد.
به گزارش سایت خبری تخصصی امنیت آی تی، شرکت الیکسار از تولید کنندگان لوازم جانبی گوشی های هوشمند، تصاویر جدیدی از محافظ نمایشگر سه مدل آیفون ۲۰۱۸ اپل منتشر کرده است. یکی از محافظ های نمایشگر مربوط به آیفون ارزان قیمت ۶.۱ اینچی است.
از آنجایی که نمایشگرهای ال سی دی، لبه های ضخیم تری نسبت به نمایشگرهای اولد دارند؛ همان طور که در تصویر منتشر شده مشاهده می کنید، محافظ نمایشگر گوشی وسطی که احتمالا مربوط به آیفون ۶.۱ اینچی با نمایشگر LCD است، لبه های ضخیم تری نسبت به دو گوشی دیگر دارد. البته هنوز به صورت قطعی تایید نشده است که گوشی ارزان قیمت تر ۶.۱ اینچی، قرار است با نمایشگر ال سی دی معرفی شود یا اولد. در واقع هنوز اختلاف نظرهایی در این مورد وجود دارد. در ماه می، منابع خبری متعددی گزارش کرده بودند که هر سه مدل آیفون ۲۰۱۸ با نمایشگر اولد به بازار عرضه خواهند شد و در اصل آیفون های ۲۰۱۹ اپل با نمایشگر اولد عرضه می شوند. ولی خبرهای جدیدی که اخیرا منتشر شده اند، این احتمال را پررنگ تر می کند که کوپرتینویی ها یکی از سه مدل آیفون ۲۰۱۸ را با نمایشگر ال سی دی به بازار عرضه کنند تا بتوانند آیفون هایی با قیمت ارزان تر در اختیار کاربران قرار دهند. حتی در خبر جدیدی ذکر شده بود که افزایش تولید آیفون با نمایشگر LCD، خبر از عرضه ی آیفون های ارزان قیمت تر در سال ۲۰۱۸ می دهد.
همان طور که مشاهده می کنید، دو گوشی آیفون مجهز به نمایشگر بدون حاشیه لبه به لبه هستند. چنین طراحی را در سال ۲۰۱۷ در آیفون ۱۰ شاهد بودیم. براساس گزارش های قبلی، احتمالا یکی از این محافظ های نمایشگر مربوط به مدل ۵.۸ اینچی و دیگری مربوط به مدل ۶.۵ اینچی آیفون ۲۰۱۸ خواهد بود. هر دو آیفون بدون حاشیه با نمایشگر اولد و بی شک با برچسب قیمت بالایی معرفی خواهند شد. گمان آن می رود مدل ۶.۵ اینچی از دوربین سه گانه به منظور ارتقا قابلیت های واقعیت افزوده بهره ببرد. به نظر شما آیفون ۶.۱ اینچی ۲۰۱۸ با نمایشگر اولد معرفی می شود یا ال سی دی؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نظر شما!!