تشدید حملات سایبری در انگلیس به تهدیدی بزرگ برای کسب و کار های مختلف تبدیل شده است.

به گزارش سایت خبری تخصصی امنیت آی تی، مرکز ملی امنیت سایبری انگلیس اقدام به بررسی حملات سایبری و جزئیات آنها در سال ۲۰۱۷ کرده است.
این مرکز هر سال اقدام به بررسی جرائمی از جمله حملات سایبری می کند و همچنین افزایش و کاهش حملات به کسب و کارهای مختلف را بررسی می کنند.
مرکز مذکور طی اطلاعیه ای اعلام کرد که باج افزار ها تبدیل به تهدیدی بزرگ برای کسب وکارهای نوظهور شده اند از طرفی دیگر بسیاری از شرکت ها از ذخیره سازی ابری استفاده می کنند.
هکرها برای سود آوری بیشتر مشاغل گوناگون را هدف حملات خود قرار داده اند زیرا حمله سایبری به برخی از کسب و کارها و قفل شدن اطلاعات افراد، برای هکرها درآمد به همراه خواهد داشت.
در سال ۲۰۱۶ مرکز ملی امنیت سایبری انگلیس با توجه به افزایش حملات سایبری در کسب و کارهای مختلف، هشدارهایی داد و از بسیار از افراد درخواست کرد تا نسبت به به روز رسانی تجیزات خود اقدام کنند.
کارشناسان امنیت سایبری انگلیس طی گزارشی اعلام کردند که بیش از ۱۸۰۰ حمله سایبری گوناگون توسط آنها رفع شده است.
مارتین کارن (Ciaran Martin) رییس مرکز ملی امنیت سایبری انگلیس اظهار کردند که به دنبال روشی هستیم که بدون کاهش سرعت و پهنای باد از کسب کار های مختلف حفاظت صورت بگیرد و در برابر حملات مصون بمانند.
امنیت سایبری تبدیل به بخش جدانشدنی از بسیاری مشاغل شده است، زیرا حیات کسب و کار ها نیازمند بستری ایمن برای تبادلات اطلاعات است.

نظر شما!!