یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق به طراحی نرم افزاری شده است که به کمک آن می‌توانید ویروس و بد افزارهای رایانه خود را از بین ببرید.

به گزارش سایت خبری تخصصی امنیت آی تی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اختراعات روزمره جوانان نخبه در شرکت‌های دانش بنیان و همچنین طرح‌های مبتنی بر دانش است که رشد و پیشرفت کشور را به دنبال دارد. باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات ساخته شده در کشور‌ و همچنین طرح‌های استارت‌آپی بپردازد.

تمام رایانه‌ها نیاز به نرم افزار‌هایی دارند که آن‌ها را از انواع بد افزارها و یا ویروس‌ها در امان نگه دارد، به تازگی یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان که در حوزه رایانه فعالیت می‌کند نرم افزاری تولید کرده که خیال همه را نسبت به حمله ویروس‌ها راحت کرده است. این نرم افزار کاملا ایرانی که مطابق با سلیقه، عادت، زبان و فرهنگ ایرانی طراحی شده است به رایانه شخصی شما متصل می‌شود و به کمک آن می‌توانید امنیت رایانه خود را تضمین کنید. این نرم افزار ضد ویروس به گونه‌ای شکل گرفته است که هرگونه ویروس و بد افزار منطقه‌ای را شناسایی می‌کند؛ منظور از ویروس منطقه‌ای آن دسته از ویروس‌هایی هستند که در یک منطقه جغرافیایی خاص تکثیر می‌شوند و اغلب رایانه و سیستم‌ها را درگیر می‌کنند که برای از بین بردن این دسته از بدافزار‌ها نرم افزار دانش‌بنیان ایرانی به درستی وارد عمل می‌شود و تمام آن‌ها را از بین می‌برند.

نرم افزاری که اجازه سرقت فایل‌ها را نمی‌دهد
نرم افزار‌های ضد ویروس باید قابلیت محافظت چند لایه از سیستم را داشته باشند و باید بتواند از لحظه ورود یک ویروس به سیستم، آن را شناسایی کنند، ضد ویروس ایرانی دقیقا به همین صورت عمل می‌کند و هنگامی که ویروسی را شناسایی کند بلافاصله وارد عمل می‌شود و از قسمت‌هایی که آلوده هستند و قسمت‌های تمیز محافظت می‌کند. همچنین از دیگر قابلیت‌های مثبت این نرم افزار امکان ضد سرقت بودن آن است یعنی این نرم افزار در کنار کشتن ویروس‌ها از فایل‌های رایانه شما هم محافظت می‌کند و اجازه به سرقت رفتن هیچ یک از فایل‌ها را نمی‌دهد.

نظر شما!!