آپدیت جدید تلگرام؛ نسخه ۴٫۸٫۱۰ تلگرام منتشر شد / تلگرام آپدیت جدید خود را تحت نسخه ۴٫۸٫۱۰ منتشر کرد. این آپدیت جدید با تغییرات قابل توجهی همراه بوده و ویژگی‌های جدیدی از جمله امکان تعویض تصاویر ارسال شده و اضافه کردن لینک به کلمات را به این اپلیکیشن اضافه کرده است. به گزارش وبگاه خبری تخصصی امنیت آی تی، در پایین به کامل ویژگی‌های جدید و تغییراتی را که در نسخه جدید تلگرام می‌توانید مشاهده کنید اشاره شده است.

  • قرار دادن چت‌ها در حالت خوانده یا خوانده نشده بدون ورود به صفحه چت (لمس طولانی)
  • شنیدن پیام‌های صوتی یا تصویری با سرعت دوبرابر
  • امکان انتخاب دیتای مورد نظر در حین به اشتراک‌گذاری مخاطبین با دیگران
  • امکان جایگزینی و تغییر تصاویر یا ویدیوها هنگام ویرایش پیام‌های ارسال شده
  • امکان کنسل کردن ارسال پیام‌ها حتی قبل از ارسال شدن
  • اضافه شدن گزینه «Create Link» برای ساختن URL

یکی از این ویژگی‌ها که در بالا به آن اشاره شد، امکان تغییر تصاویر و ویدیوهای ارسال شده به دوستان و حتی اضافه کردن متن به آنها است. این ویژگی برای افرادی که ممکن است تصویری را به اشتباه ارسال کرده باشند بسیار کاربردی خواهد بود. تغییر فایل ارسال شده همانند گذشته از طریق ویرایش پیام انجام می‌گیرد.

البته ویژگی‌هایی از جمله امکان پیش نمایش متن چت با لمس طولانی عکس پروفایل مخاطب، کنسل کردن پیام‌ها قبل از ارسال شدن و اضافه کردن هایپرلینک به کلمات و جملات، در حال حاضر تنها به نسخه اندرویدی تلگرام اضافه شده‌اند. تلگرام هنوز زمان دقیقی برای اضافه شدن و یا حتی اضافه نشدن این ویژگی‌ها به نسخه آی‌اواس را اعلام نکرده است.

آپدیت جدید تلگرام؛ نسخه 4.8.10 تلگرام منتشر شد

آپدیت جدید تلگرام؛ نسخه 4.8.10 تلگرام منتشر شد

آپدیت جدید تلگرام؛ نسخه 4.8.10 تلگرام منتشر شد

علاوه بر ویژگی‌های بالا، یکی سری دیگر از امکانات از جمله امکان تبدیل پیام‌ها به حالت خوانده یا خوانده نشده با لمس طولانی چت‌ها و بدون ورد به صفحه اصلی چت، پخش پیام‌های صوتی و تصویری دوستان با سرعت دوبرابر هم از دیگر امکاناتی هستند که در نسخه ۴٫۸٫۱۰ اپلیکیشن تلگرام قابل استفاده هستند.

آپدیت جدید تلگرام؛ نسخه ۴٫۸٫۱۰ تلگرام منتشر شد /

 

نظر شما!!