رسانه‌های رژیم صهیونیستی از حمله هکرهای فلسطینی به ده‌ ها سایت اینترنتی این رژیم در واکنش به جنایت‌ های اخیر صهیونیست‌ها خبر دادند.

به گزارش سایت خبری تخصصی امنیت آی تی، سایت صهیونیستی «واللاه» و روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت نوشتند که تعدادی از سایت های اینترنتی رژیم صهیونیستی شب گذشته هدف حمله سایبری قرار گرفت.
برپایه این گزارش، هکرها سایت های رژیم صهیونیستی را هک کرده و تصاویری از حمله نیروهای این رژیم به راهپیمایی بزرگ «بازگشت» فلسطینی ها در جمعه گذشته در نزدیک حصار مرز بین نوار غزه با فلسطین اشغالی منتشر کردند.
این رسانه ها «سایت سندیکای معلمان، سایت شهرداری هرتزلیا، سایت وزارت بهداشت و سایت شهرداری کفار سابا» را از جمله سایت های رژیم صهیونیستی عنوان کردند که هدف حمله سایبری هکرهای فلسطینی قرار گرفته است.
هکرها بعد از هک کردن سایت های صهیونیستی، تصاویر و شعارهای راهپیمایی بزرگ بازگشت و شعارهای حامی ملت فلسطین را روی صفحه اصلی این سایت ها قرار دادند.
«قدس پایتخت فلسطین است» و «شهدای خود را فراموش نمی کنیم» از جمله این شعارها بود.
هکرها همچنین فایل صوتی اذان را روی سایت ها قرار دادند؛ به گونه ای که با باز کردن این سایت ها، صدای اذان پخش می شد.
نیروهای رژیم صهیونیستی در تیراندازی به شهروندان فلسطینی در جریان راهپیمایی بازگشت در جمعه گذشته ۱۹ نفر را شهید و بیش از ۱۵۰۰ نفر دیگر را زخمی کردند. راهپیمایی بازگشت امروز برای ششمین روز متوالی ادامه یافته است.

نظر شما!!